Ceník cukru krystal 50 kg pytle.

                                                              Ceník je platný od 01.05.2017 do 30.09.17 , nebo do vyprodání zásob.
 

Cena cukru včetně dopravy na vámi určené místo v ČR a platbě předem  převodním příkazem                             20,00 Kč/kg.

Cena cukru včetně dopravy na vámi určené místo v ČR a platbě dobírkou  spedici při dodání                               20,40 Kč/kg        

                                                              

                                                               Ceník cukru vytříděný krystal 50 kg pytle.

                                                 Ceník je platný od 01.05.2017 do 30.09.2017, nebo do vyprodání zásob.

  

Cena cukru včetně dopravy na vámi určené místo v ČR a platbě předem  převodním příkazem                                  21,40 Kč/kg.   

Cena cukru včetně dopravy na vámi určené místo v ČR a platbě dobírkou  spedici při dodání                                    21,80 Kč/kg. 

               Cena EUR palety na které je cukr uložen je 245 Kč.                       

Jestliže máte EUR palety na výměnu, spedice je od vás odebere. Za tento odběr platíte jednorázový poplatek 60,- Kč, bez ohledu na počet palet, které měníte. Palety musí být světlé, ne černé a musí být zdravé. Když palety nemáte ponecháte si dodané na přístí rok, nebo je odprodáte na některém z četných výkupních míst. 

Pozn. Všechny ceny uvedené na těchto stránkách jsou včetně zákonem stanovené DPH.

Informace k paletovým dodávkám.

Dodávky paletové budou rozváženy spediční službou, nákladními vozy s čelem. Objednáváte po celých paletách, to znamená nejmenší množství 800 kg (1 paleta). Cukr vám bude dodán na vámi určené místo a složen na paletě hydraulickým čelem, za pomoci paletového vozíku, který může paletu přemístit na jiné místo pouze po pevném podkladu, nikoli po travnatém či stěrkovém podloží. Po oznámení , že vám bude zásilka doručena dodržte prosím čas smluvený se spedicí, v daný čas buďte dostupni na telefonu a mějte připraveny finance na úhradu. V případě, že se spedici nepodaří zásilku doručit, nebo složit vaší vinou, značně zásilku prodražíte. Pamatujte prosím, že na místo musí zajet nákladní automobil s celkovou hmotností až 18 tun. Pro případ, že si nejste jisti zda k vám nákladní vůz zajede, mějte připraveno náhradní místo pro složení. Zároveň pamatujte na možnou nepřízeň počasí a řešte případné zaplachtování palet.