Ceník cukru je platný od 07.05.2019 do 22.09.2019, nebo do vyprodání zásob.

                                     Ceník je aktuální pro dodávky roku 2019.          
 
                                                                         

Cukr krystal 50 kg pytle.

                                                    

Cena cukru včetně dopravy na vámi určené místo v ČR a platbě předem  převodním příkazem                             14,60 Kč/kg.

Cena cukru včetně dopravy na vámi určené místo v ČR a platbě dobírkou  spedici při dodání                               14,90 Kč/kg.       

                                                              

                                                               Cukr vytříděný krystal 50 kg pytle.

                                                   

Cena cukru včetně dopravy na vámi určené místo v ČR a platbě předem  převodním příkazem                                15,80 Kč/kg.   

Cena cukru včetně dopravy na vámi určené místo v ČR a platbě dobírkou  spedici při dodání                                  16,10 Kč/kg. 

          

 

 

       Cukr hrubý krystal (včelák) 50 kg pytle.

                                                 

Cena cukru včetně dopravy na vámi určené místo v ČR a platbě předem  převodním příkazem                                21,00 Kč/kg.   

Cena cukru včetně dopravy na vámi určené místo v ČR a platbě dobírkou  spedici při dodání                   21,30 Kč/kg. 

 

     Cena EUR palety na které je cukr uložen je 245 Kč.                       

Jestliže máte EUR palety na výměnu, spedice je od vás odebere. Za tento odběr platíte jednorázový poplatek 60,- Kč, bez ohledu na počet palet, které měníte. Palety musí být světlé, ne černé a musí být zdravé. Když palety nemáte ponecháte si dodané na přístí rok, nebo je odprodáte na některém z četných výkupních míst. 

Pozn. Všechny ceny uvedené na těchto stránkách jsou včetně zákonem stanovené DPH.

Informace k paletovým dodávkám.

Dodávky paletové budou rozváženy spediční službou, nákladními vozy s čelem. Objednáváte po celých paletách, to znamená nejmenší množství cukru 800 kg (1 paleta). Cukr vám bude dodán na vámi určené místo a složen na paletě hydraulickým čelem, za pomoci paletového vozíku, který může paletu přemístit na jiné místo pouze po pevném podkladu, nikoli po travnatém či stěrkovém podloží. Po oznámení , že vám bude zásilka doručena dodržte prosím čas smluvený se spedicí, v daný čas buďte dostupni na telefonu a mějte připraveny finance na úhradu. V případě, že se spedici nepodaří zásilku doručit, nebo složit vaší vinou, značně zásilku prodražíte. Pamatujte prosím, že na místo musí zajet nákladní automobil s celkovou hmotností až 18 tun. Pro případ, že si nejste jisti zda k vám nákladní vůz zajede, mějte připraveno náhradní místo pro složení. Zároveň pamatujte na možnou nepřízeň počasí a řešte případné zaplachtování palet.